ZWROT TOWARU

Jeżeli zakupiony przez Ciebie produkt nie spełnia Twoich oczekiwań lub wybrany przez Ciebie rozmiar jest nieodpowiedni, możesz skorzystać z możliwości zwrotu zamówienia. Masz na to 14 dni od dnia jego otrzymania.

ADRES DO ZWROTÓW

MEVI AGNIESZKA ZIENTARA
ul. Przytulna 9
95-050 Konstantynów Łódzki

Aby zwrócić do nas zamówienie wydrukuj, wypełnij, podpisz formularz zwrotu. Musisz go zamieścić w zwracanej paczce. Po sprawdzeniu przez nas zwracanych produktów skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia sposobu zwrotu pieniędzy:

  • Płatność przelewem tradycyjnym - pieniądze otrzymasz na konto, z którego otrzymaliśmy płatność za zamówienie,
  • Płatność przy odbiorze - pieniądze otrzymasz na konto podane w formularzu zwrotu,
  • Płatność PayU - pieniądze zostaną zwrócone za pośrednictwem PayU.

REKLAMACJA TOWARU

Jeśli stwierdzisz wady otrzymanego produktu skontaktuj się z nami niezwłocznie drogą mailową na adres sklep@mevi.pl w celu zgłoszenia reklamacji. W przesyłanej do nas wiadomości mailowej zamieść informacje nt. numeru zamówienia, danych Zamawiającego, zdjęć reklamowanego produktu przedstawiającego wady, dokładny opis wady.

Po zapoznaniu się z treścią zgłoszenia reklamacyjnego poprosimy Cię o zwrot reklamowanego produktu.

ADRES DO REKLAMACJI

MEVI AGNIESZKA ZIENTARA
ul. Przytulna 9
95-050 Konstantynów Łódzki

Informujemy, że nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem lub z odbiorem w punkcie np. do Paczkomatu InPost. Reklamowany i odsyłany towar powinien zostać zapakowany w sposób zapewniający mu brak uszkodzeń w trakcie transportu.

Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni od otrzymania reklamowanego produktu - o wyniku reklamacji poinformujemy Cię drogą mailową w odpowiedzi na Twoje zgłoszenie reklamacyjne.